SESLENDİRME ANALİZİ

Profesyonel olarak seslendirme yapabilir misin? Bibersa Prodüksiyon kurucusu ve seslendirme yönetmeni Birol Berber tarafından hazırlanan seslendirme analizi ile bu alandaki yeteneğini farket. Seslendirme analizinde başarılı olan kişilere stüdyomuzda kayıt ve demo imkânı sunulmaktadır.

Seslendirme Analizi

Bu rapor, Bibersa Prodüksiyon kurucusu ve seslendirme yönetmeni Birol Berber tarafından bizzat hazırlanır. Raporda şunlar yer alır.

Ses Tonu

Ses Rengi

Sesin Çıkışı

Ses Yüksekliği

Artikülasyon

Duygu

Oyun

Vurgu ve Tonlama

Okuma Hızı

Okumada Akıcılık

Kusurlu Harfler

Birol Berber’in görüş ve tavsiye değerlendirmesi.

DİĞER ANALİZLERE GÖZ ATIN

Diksiyon Analizi

Diksiyon Analizi
₺590,00

Sesini nasıl kullandığından emin değil misin? Bibersa Prodüksiyon kurucusu ve seslendirme yönetmeni Birol Berber tarafından hazırlanan ses analizi yaptırabilirsin. Bu sayede, varsa nefes kullanımı, vurgu ve tonlama gibi hatalarını farkedebilirsin.

Dublaj Analizi

Dublaj Analizi
₺690,00

Dublaj konusunda yetenekli misin? Bibersa Prodüksiyon kurucusu ve seslendirme yönetmeni Birol Berber tarafından hazırlanan dublaj analizi ile bu alandaki yeteneğini farket. Dublaj analizinde başarılı olan kişilere stüdyomuzda kayıt ve demo imkânı sunulmaktadır.

Vokal Analizi

Vokal Analizi
₺659,00

Jingle projelerine ses vermeye hazır mısın? Bibersa Prodüksiyon kurucusu ve seslendirme yönetmeni Birol Berber tarafından hazırlanan vokal analizi ile bu alandaki yeteneğini farket. Vokal analizinde başarılı olan kişilere stüdyomuzda jingle vokal kaydı ve demo imkânı sunulmaktadır.